prof. dr hab. Marek Bednarski
e-mail: bednarski@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Profesor nadzwyczajny

Dyżury: W sprawach bieżących proszę o kontakt mailowy.

PROFIL Publikacje Pliki
dr hab. Michał Brzeziński
e-mail: mbrzezinski@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Adiunkt

Dyżury: Po indywidualnym umówieniu spotkania poprzez e-mail.

PROFIL WWW USOS Publikacje Pliki
dr hab. Jan Fałkowski
e-mail: jfalkowski@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Adiunkt

Dyżury: prośba o wcześniejszy kontakt e-mail

PROFIL WWW Publikacje Pliki
dr hab., prof. UW Łukasz Hardt
e-mail: lhardt@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Adiunkt Kierownik Katedry

Dyżury: Proszę o e-mail w celu umówienia spotkania.
Uwagi: Więcej informacji o mojej aktywności naukowej dostępnych jest na mojej stronie domowej (w tym szczegółowy spis publikacji).

PROFIL WWW USOS Publikacje Pliki
dr Maciej Jakubowski
e-mail: mjakubowski@uw.edu.pl
stanowisko: Starszy wykładowca

dr Katarzyna Kowalska
e-mail: kkowalska@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Starszy wykładowca

Dyżury: Pokój: 304.

PROFIL WWW USOS Publikacje Pliki
dr Grzegorz Kula
e-mail: gkula@wne.uw.edu.pl, erasmus@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Adiunkt

Dyżury: Czwartek. Pokój: A006. Godziny: 15:00 - 16:35.
Uwagi: For issues connected with Erasmus: J*~m6'MZ8tBGWyHQic9V|]#[+w`a~xAq0c~PMqQ3NYFGiW nowym semestrze, czyli od 18 lutego, mój dyżur będzie w czwartki, między 15:00 i 16:35, w pokoju A006 W czwartek 28 marca, mój dyżur odbędzie się miedzy 17:00 a 18:30 w pokoju A006.

PROFIL WWW Publikacje Pliki
mgr Przemysław Kurek
e-mail: pkurek@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Doktorant

mgr Anna Lewczuk
e-mail: alewczuk@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Doktorantka

dr Jacek Lewkowicz
e-mail: jlewkowicz@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Adiunkt

Dyżury: Proszę o kontakt emailowy w sprawie dyżurów.

PROFIL WWW USOS Publikacje Pliki
dr Beata Łopaciuk-Gonczaryk
e-mail: bgonczaryk@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Adiunkt

Dyżury: Proszę o kontakt e-mailowy w celu umówienia spotkania.

PROFIL WWW Publikacje Pliki
dr hab. Katarzyna Metelska-Szaniawska
e-mail: kmetelska@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Adiunkt

Dyżury: Zob. strona własna

PROFIL WWW USOS Publikacje Pliki
mgr Robert Mróz
e-mail: rmroz@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Doktorant

Dyżury: Proszę o kontakt mailowy.

PROFIL WWW Publikacje Pliki
mgr Adam Piłat
e-mail: apilat@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Doktorant

dr hab., prof. UW Karolina Safarzyńska
e-mail: ksafarzynska@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Profesor nadzwyczajny

Dyżury: Pokój: 204

PROFIL WWW Publikacje Pliki
mgr Katarzyna Sałach
e-mail: ksalach@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Doktorantka

dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek
e-mail: mkrzysztoszek@wne.uw.edu.pl
stanowisko: Starszy wykładowca

Dyżury: Poniedziałek. Pokój: 106. Godziny: 8:00-09:30.

PROFIL USOS Publikacje Pliki